Hata mesajı

  • Warning: drupal_load() (/home/pfoaslzp/public_html/includes/bootstrap.inc dosyasının 1120 satırı) içinde include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool..
  • Warning: drupal_load() (/home/pfoaslzp/public_html/includes/bootstrap.inc dosyasının 1120 satırı) içinde include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool..
Haftasonu boğaz turu keyfi yapmak için Boğaz Turu 2014-2015 bölümüne bakınız.

Şehir Hatları Vapur tarifesi 1 Haziran 2015'te güncellendi. İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) tarifesi 16 Haziran 2015'te güncellenmiştir. Mavi Marmara tarifesi 1 Haziran 2015'te güncellenmiştir. Turyol Tarifesi 20 Eylül 2013'te güncellenmiştir. Dentur tarifesi 1 Haziran 2015'te, Beyden tarifesi 25 Ekim 2013'de, Prenstur tarifesi 20 Haziran 2015'te güncellenmiştir.

Kartepe Deniz Otobüsü Satıldı - 28 Aralık 2011

İzmit-Karamürsel seferini yaparken terörist Mensur Güzel tarafından kaçırılan Kartepe isimli deniz otobüsü, 1 milyon 175 bin dolara satıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne ait Kartepe ve Akçakoca isimli deniz otobüsünün satılması için ihale yapıldı. Sekapark Otel'de yapılan ve iki firmanın katıldığı ihaleye, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcısı Mustafa Çöpoğlu başkanlık yaptı. İhale kapalı zarf açık artırım usulü gerçekleştirildi.

İhaleye katılan Tugay Turizm Yat İşletmesi, Kartepe için 1 milyon 115 bin, Akçakoca için ise 1 milyon 205 bin dolar açılış teklifi verdi. Diğer firma Musa Kazım Yılmaz Yat İşletmesi ise Kartepe için 1 milyon 110 bin, Akçakoca için 1 milyon 205 bin dolar teklif sundu. Birinci turda, Tugay Turizm Yat İşletmesi Kartepe'de 60 bin, Akçakoca'da da 55 bin dolar artırım yaptı. Diğer firmanın teklifinden sonra Musa Kazım Yat İşletmesi ihaleden çekildi. İhale Başkanı Çöpoğlu, iki deniz otobüsü için toplam 2 milyon 435 bin dolar fiyat veren Tugay Turizm Yat İşletmesi'nden bu miktarı 2 milyon 450 bin dolara tamamlamasını istedi, firma da bu teklifi kabul etti.

Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Çöpoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi'nin yeniden yapılandırılması kapsamında yeni dönemde kullanılamayacağı düşünülen Kartepe ve Akçakoca isimli deniz otobüsünü sattıklarını söyledi.

İhaleyi kazanan Tugay Turizm Yat İşletmesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan Tugay, satın aldıkları deniz otobüslerinin Muğla'nın Marmaris ilçesi ile Yunanistan'ın Rodos Adası arasında sefer yapacağını söyledi. Tugay, deniz otobüsün yapılan tadilat sonrası sefere çıkacağını dile getirdi. Tugay, ayrıca, Kartepe ve Akçakoca isimlerini de değiştirmeyeceğini aktardı.


Facebook icon
Twitter iconGoogle icone-mail iconDigg iconReddit icon